Na warsztatach POZYTYWNYCH ZMIAN terapii kwantowych dowiecie się, co ogranicza nasze naturalne zdolności, do życia w niczym nieograniczonej miłości i spełnieniu w każdym aspekcie życia. Moim celem jest pokazanie Wam prostych i skutecznych metod radzenia sobie, m.in. ze stresem, niską samooceną, traumami czy chorobami. Nauczymy się te ograniczenia transformować (zmieniać), używając różnych technik kwantowych (intencja, dwupunkt, regres, „chodzony”, rysunek, oczyszczanie i uzdrawianie, i wiele innych).
Jestem pewien, że dzięki warsztatom, obudzicie w sobie potencjał, który jest w każdym z Was i dzięki temu będziecie świadomie doświadczać pozytywnych zmian w życiu swoim i waszych bliskich.

Terminy najbliższych kursów publikuję w zakładce Terminy w menu głównym.

W czasie warsztatów nie przewiduję czasu na pełną terapię lub uzdrawianie uczestników. Ćwiczenia są jednak tak skonstruowane, ze każdy skorzysta również w tym aspekcie.

Proszę wszystkich, o zabranie grubych koców lub karimat. Część ćwiczeń będziemy wykonywać na leżąco.

Dzień pierwszy

Medytacja

Nauka tworzenia , przesyłania i odczuwania przepływu energii

Wejście w pole serca ( opis i ćwiczenia )

Wszystko jest energią

Praca z intencją ( 2p , co to jest , jak tworzyć poprawnie intencję , odczuwanie załamania fali , odczucia fizyczne , czas potrzebny na zadziałania intencji)

Wyjaśnienie i praca techniką 2p (intencja) z głównymi emocjami:

-akceptacja

-miłość

-poczucie niewinności

-poczucie bezpieczeństwa

Cztery główne emocje są podstawą naszego ciała emocjonalnego. Odbiciem ich braku jest dysharmonia w życiu na poziomie emocjonalnym, ale również  fizycznym (wszystkie przewlekłe stany chorobowe, różnego rodzaju bóle i napięcia mięśniowe, praca i finanse…)

Ho’oponopono (hawajska technika wybaczania i pojednania. Nauka i sposób użycia. Wspaniała technika używana do uzdrawiania i oczyszczania związków i wydarzeń)

Pole energio-informacyjne (co to jest zapis energio-informacyjny, jak dokonywać w nim zmian , użycie techniki chodzonego(matryca) do odnajdywania blokad i stanów zaburzeń na poziomie fizycznym i mentalnym, nauka jasno czucia i jasnowidzenia)

Praca chodzonym (matryca) nad problemami zdrowotnymi i mentalnymi (pieniądze, praca, związki… zmiany programów i otwarcie nowych możliwości)

Związki partnerskie

Tworzenie tabeli i praca nad nią

Dzień drugi

Medytacja wdziecznosci

Telepatia, co to jest, ćwiczenia

Ustawienia kwantowe (praca w grupach wieloosobowych)

Pytania i odpowiedzi